Dőlt a füst a tetőszerkezet alól
2026. június 23. 10:59
Tűz keletkezett egy étterem padlásterében hétfő délután Balatonszentgyörgyön, a Berzsenyi Dániel utcában.
A lángok ugyan csak pár négyzetmétert érintettek, de az egész épületrész füsttel telítődött. A Somogy vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a keszthelyi, a marcali és a zalakarosi hivatásos tűzoltók megbontották a tetőszerkezetet, majd eloltották a tüzet. Az egységek kiszellőztették a padlást. Személyi sérülés nem történt.
Fotó: Keszthely HTP